úterý 25. srpna 2015

Back to School + What's in my backpack, Life hacks // Zpátky do Školy + Co Je v Mém Batohu, Life hacks


Ahoj všichni! Zase zpátky do školy..někdy to může být těžká a stresující věc. To je proč jsem se rozhodla vám ukázat některé TRIKYZpátky do Školy, doufejme ,že pomůžou některým z vás s nadcházejícím školním rokem. 
Zde vidíte co je v mé tašce do školy. Šanon, který  je zde najdete TADY .
//
Hey Everyone! So Back to School..it can sometimes be a hard and stressful thing. That's why I decided to show you guys some Back To School LIFE HACKS to hopefully help some of y'all out with the upcoming school season.
Here you can see what is in my backpack. Binder, which you can see, you will find HERE
  

LIFEHACKS 

1. Nastav si pro sebe správný budík! Nejlépe vaší oblíbenou písníčku, která vás ihned probudí. 
// Set the right alarm for you! The best thing is to pick out your fav song, that immediately wake you up.

2. Naplánujte si outfit před spaním, zabráníte tak stresujícímu ránu
// Plan your outfit before sleep, to  avoid stress in the morning   

3. Snídejte! Připravte si snídani noc před tím, např. ovesné vločky s mlékem, které dáte na noc do lednice a ráno na vás čeká hotová snídaně :) Budete nasycení a probudí vás to.
// Have some breakfast! Make breakfast night before, for example oats with milk, put it in the fridge overnight and in the morning there is a finished brekafast for you :) you will be full and It will wake you up.

4. Najděte si místo kde budete jen vy. Vypněte si mobil a učte se 30 minut, pak si ho můžete zase zapnout. 10 minut pro mobil - 30 minut čas učení
 // Find a place where you can be alone. Turn off your mobile and learn for 30 minutes then turn it on. 10 minutes for your mobile – 30 minutes learning time.

5.  Udělejte si úkoly, jakmile příjdete domů. Vím, že to bude asi někdy těžké, ale pak dokončíte všechno do školy a nemusíte strachovat po zbytek dne.
// Do your homework as soon as you get home. I know this might be hard sometimes, but then you've finished everything for school and you don't have to worry about it for the rest of the day.

6. Jestli máte problém se vstáváním, pak by jste měli dát svůj mobil na druhou stranu pokoje. Tímhle způsobem budete muset vstát a vypnout ho.
// If you struggle with waking up, then you should put your phone on the other side of the room. In this way you have to get up and turn it off.

7. Mějte dostatek spánku! 
// Get enough sleep!
Žádné komentáře:

Okomentovat